Dockers nilkkurit n. 7 cm korolla
Alunperin: 79,00 € -25% 59,00 €
30pv alin hinta: 79,00 €
Klassinen naisten nilkkuri Dockersilta tyylikkäällä 7 cm korolla. Monikäyttöinen kenkä sopii niin arkeen kuin siistimpäänkin pukeutumiseen. Normaali lesti takaa hyvän istuvuuden.
Nopea toimitus – saat kengät 1-3 arkipäivän kuluessa!
Tuotekuvaus
Dockers 24373226BLK on klassinen naisten nilkkuri, joka yhdistää ajattoman muotoilun ja ryhdikkään, noin 7 senttimetrin koron. Tämä kenkä on suunniteltu olemaan monikäyttöinen luottokumppani, joka sopii lukuisiin eri tilanteisiin ja asukokonaisuuksiin.
Nilkkurin selkeälinjainen ja siisti ulkonäkö tekee siitä ajattoman valinnan. Maltillisen korkuinen, noin 7 cm paksuhko korko antaa kauniisti ryhtiä ja pituutta säärelle, mutta on samalla riittävän tukeva, jotta kävely pysyy vakaana ja miellyttävänä. Kengän normaali lesti on suunniteltu sopimaan hyvin useimmille jalkatyypeille, tarjoten mukavan istuvuuden ilman puristuksen tunnetta.
Tämä kenkä on erinomainen valinta naiselle, joka etsii monikäyttöistä jalkinetta siirtyäkseen saumattomasti toimistolta vapaa-ajan viettoon. Se sopii täydellisesti yhdistettäväksi niin housujen, hameiden kuin mekkojenkin kanssa, tuoden asuun huolitellun ja naisellisen silauksen.
Valitse tämä Dockers-nilkkuri, kun haluat vaatekaappiisi luotettavan ja tyylikkään perusjalkineen, joka ei mene pois muodista. Sen klassinen ilme ja käytännöllinen koron korkeus tekevät siitä todellisen vaatekaapin kulmakiven, joka palvelee sinua uskollisesti sesongista toiseen.
Kenelle nämä kengät sopivat?
- Toimistotyöntekijöille, jotka haluavat ryhdikkään mutta asiallisen kengän työpäiviin. 7 cm korko on näyttävä olematta liian korkea.
- Klassisen tyylin ystäville. Ajaton nilkkurimalli on helppo yhdistää moneen asuun ja pysyy muodissa vuodesta toiseen.
- Laadukasta perusnilkkuria etsiville. Tämä kenkä on luotettava ja monikäyttöinen valinta vaatekaapin perustaksi.
- Normaalin lestin omaaville naisille. Kenkä istuu mukavasti ilman puristusta tai liikaa väljyyttä.
Istuvuus ja lesti
- Lesti: Normaali
- Kengässä on normaali lesti, joka sopii useimmille jalkatyypeille. Valitse oma tavanomainen kokosi.
Ominaisuudet
- Noin 7 cm korko – antaa kauniin ryhdin ja pidentää sääriä olematta epämukava.
- Normaali lesti – takaa hyvän ja yleispätevän istuvuuden useimmille jaloille.
- Klassinen nilkkurimalli – ajaton muotoilu sopii monipuolisesti eri asuihin ja tilaisuuksiin.
- Monikäyttöisyys – toimii saumattomasti niin arjessa, työssä kuin juhlavammissakin hetkissä.
Usein kysyttyä
Onko kengän lesti normaali vai leveä?
Kengässä on normaali lesti, joka on suunniteltu sopimaan useimmille jalkatyypeille ilman erityistä leveyttä.
Kuinka korkea korko kengissä on?
Nilkkureissa on noin 7 senttimetrin korkuinen korko, joka antaa ryhtiä mutta on silti miellyttävä kävellä.
Mistä materiaalista kengät on valmistettu?
Valmistaja ei ole toimittanut tarkkoja materiaalatietoja tälle mallille. Ulkonäkö on klassisen nilkkurin mukainen.
Sopivatko nämä kengät talvikäyttöön?
Nämä ovat ensisijaisesti siistit sisä- ja välikaudenkengät. Niissä ei ole erityistä talvivuorta tai vedenpitävyyttä.
Toimituskulut

Nouto valitsemastasi PostNordin toimipisteestä tai pakettiautomaatista. Saat ohjeet noutamiseen tekstiviestillä paketin saapuessa.
6,90 €










Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.